оформлення субсидій

Борги, які з'явилися у червні в субсидіантів, в більшості випадків незаконні

Субсидіанти, які мали невикористані субсидії за жовтень 2018 – січень 2019 року, мали право скористатися ними до кінця опалювального сезону, тобто протягом лютого-квітня 2019 року. Тому борги, які виставили у червні таким домогосподарствам надавачі комунальних послуг, є не законними.

Вміст одноразової допомоги матусям при народженні дитини зміниться – які речі отримають запорізькі породіллі

Відповідно до постанови Уряду при народженні дитини кожна родина під час виписки немовляти з пологового будинку має отримати одноразову допомогу «пакунок малюка».
Цей «пакунок» трохи полегшує фінансове навантаження на батьків, адже відомо наскільки дорогі дитячі речі. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України, від 1 червня поточного року, породіллі отримують оновлені «бебі-бокси».

Субсидії у травні автоматично перепризначать 3 мільйонам сімей

Щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік. Цьогоріч автоматичне перепризначення субсидій стосуватиметься трьох мільйонів домогосподарств. Решті потрібно буде оновити Заяву та Декларацію про доходи.
Готівкову субсидію буде призначено тим сім’ям, в яких станом на травень-червень не буде заборгованості за комунальні послуги. Пенсіонери отримуватимуть допомогу готівкою через Пенсійний фонд та Укрпошту, ті, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.
Ті сім’ї, в яких станом на травень-червень матимуть борги за комуналку, будуть переведені на безготівкову монетизацію.

ІНФОРМУЄ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Відповідно постанови Кабміну від 06 лютого 2019 року № 62, яка набула чинності з 1 лютого 2019 року, усі, кому призначено та отримує субсидію з 2018 року, тобто ті громадяни, які звернулися за отриманням житлової субсидії у жовтні, листопаді або грудні 2018 року, або ті, яким субсидія перепризначена на опалювальний період 2018-2019 років автоматично, за січень місяць 2019 року отримали субсидію шляхом перерахування бюджетних грошей управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації на рахунки організацій, які надають послуги.

З 1 травня 2018 року впроваджено новий Порядок надання субсидій

27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України, якою впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій (набрала чинності з 01.05.2018 року).

Сторінки

Підписатися на RSS - оформлення субсидій