Всеукраїнський конкурс

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» у 2018 році

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 Національним агентством України з питань державної служби оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2018 році (далі Конкурс).

Методично-консультативну допомогу державним органам з питань організації Конкурсу та проведення підвищення кваліфікації державних службовців у рамках Конкурсу надає Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець». ТЕСТИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ

Т Е С Т И ЩОДО ФУНКЦІОНАЛЬНИХ ПОВНОВАЖЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ОРГАНУ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

1. Структуру та склад місцевих державних адміністрацій (у межах бюджетних асигнувань) формують:

а) Кабінет Міністрів України;

б) голови місцевих державних адміністрацій;

в) вищий орган виконавчої влади.

2. Місцеві державні адміністрації та їх голови при здійсненні своїх повноважень відповідальні, підзвітні та підконтрольні:

а) Президенту України;

б) Кабінету Міністрів України.

Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець»

        Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника. Конкурс проходить у двох номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст». Основною вимогою до конкурсантів є: ґрунтовні знання з питань державного управління, креативність, високі професійні здібності в ухваленні ефективних рішень у нестандартних ситуаціях, ораторська майстерність публічного виступу, а також володіння знаннями нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства в Україні.

Підписатися на RSS - Всеукраїнський конкурс