Відбувся семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування Новомиколаївського району щодо вчинення ними нотаріальних дій

15 травня в райдержадміністрації відбувся семінар-навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування Новомиколаївського району щодо вчинення ними нотаріальних дій, за ініціативи Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.
Участь у семінарі взяли заступник начальника Управління – начальник відділу аналітично-методичного забезпечення діяльності нотаріату Наталія Лєміш та приватний нотаріус  Олександр Моргунов.

В рамках семінару розглянуто загальні правила вчинення нотаріальних дій,  посвідчення заповітів та розгляд типових помилок при їх посвідченні, інші питання, які виникають у секретарів сільських та селищних рад при подачі документів, пов’язаних з реєстрацією в Єдиних та Державних реєстрах, обговорено основні положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування», тощо.
Також учасників семінару було проінформовано про правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».
Загалом проведення подібних зустрічей дуже важливе, адже сприяє обміну досвідом, налагодженню співпраці та підвищенню обізнаності посадових осіб органів місцевого самоврядування щодо свої прав та обов’язків.