Відбувся огляд дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Запорізький краю та конкурс-виставка «Знай і люби свій край»

З метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей і молоді, громадянського і патріотичного виховання дітей, збереження культурної спадщини в Україні, залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих художніх колективів та окремих виконавців було проведено ІІ (районний) етап Обласного фестивалю-огляду дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Запорізький краю!» серед вихованців закладів освіти району.

Його учасниками стали 135 учнів віком від 7 до 17 років з 9 шкіл району і ЦДЮТ. Художні номери були представлені у вокальному, театральному, інструментальному і хореографічному жанрах. Серед них 14 солістів-вокалістів, 2 дуети, 3 вокальні ансамблі, 5 хореографічних ансамблів, 1 сольний хореографічний номер, 5 декламаторів, 3 театральні  колективи, 1 театр мод.
У фойє ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, в стінах якого відбувався фестиваль-огляд, проходив також І (районний) етап конкурсу - виставки «Знай і люби свій край», у якому взяли участь 140 учасників 7-15 років з усіх 9 закладів загальної середньої та позашкільної освіти і які представили 125 робіт, виконані в жанрі живопису та різних видів декоративно - ужиткового мистецтва. Мета виставки, як і фестивалю-огляду,-  художньо  - естетичне виховання учнівської молоді шляхом залучення її до національної культурної спадщини, до розуміння прекрасного у житті, сприяння реалізації творчих задумів дітей.
До складу журі фестивалю-огляду та конкурсу-виставки увійшли працівники відділу освіти, молоді та спорту, КУ «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освіти» та КЗ «Новомиколаївський районний центр культури та дозвілля».
Вітаючи глядачів у залі, ведуча заходу Владислава Яцун по черзі запрошувала на сцену учасників концерту, вплітаючи у номери віршовані рядки поезій українських митців.
Чимало номерів вокального, хореографічного, театрального мистецтва були присвячені Україні і сповнені ніжності та любові до рідного краю.
Члени журі відзначили розмаїття творчих талантів дітей, подякували їм та їхнім художнім керівникам за бажання творити прекрасне, за кропітку роботу, яка дає вагомі результати, адже багато учасників фестивалю-огляду та конкурсу-виставки брали участь та посідали призові місця в обласних творчих конкурсах.
Переможці районного етапу конкурсів будуть нагороджені дипломами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
В обласному заочному фестивалі-огляді дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Запорізький краю!» наш район представлятимуть переможці районного етапу.
Серед робіт, представлених на виставку–конкурс «Знай і люби свій край!», 50 нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів, 19 найкращих експонатів відправлено для участі в обласному етапі.
Побажаймо нашим дітям і їхнім керівникам нових творчих злетів і перемог!

Наталія Добрянська