Відбулося урочисте вручення шкільного автобусу

Сьогодні, 06 лютого на площі перед адміністративним будинком облдержадміністрації відбулося урочисте вручення шкільних автобусів. Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та голова облради Григорій Самардак передали ключі від шести автобусів представникам територій, серед яких і Новомиколаївський район.

У заході взяли участь голова Новомиколаївської райдержадміністрації Володимир Грянистий, голова районної ради Юрій Павленко, директор КЗ «Новомиколаївський центр фінансово-господарського обслуговування закладів освіти району» Олександр Мануйлов та директор КЗ «Тернуватський опорний заклад загальної середньої та дошкільної освіти» Валентин Орловський.
Чергова партія шкільних автобусів була придбана на засадах співфінансування за кошти обласного (50%) та місцевих (50%) бюджетів. Ціна за  одиницю з ПДВ становить 1 782 000 грн.
Після урочистого вручення керівники обласної влади оглянули транспортні засоби. Спеціалізовані шкільні автобуси ЕТАЛОН  мають загальну пасажиромісткість 31 місце для сидіння, в тому числі для супроводжуючих осіб.
Новенький автобус буде передано комунальному закладу «Тернуватський опорний заклад загальної середньої та дошкільної освіти», що дасть змогу здійснювати організований та комфортний підвіз учнів з прилеглих територій до опорного закладу.