В райдержадміністрації розглянуто ряд важливих та актуальних питань життєдіяльності району

8 лютого 2019 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Грянистого відбулася нарада з головами сільських та селищних рад, за участю заступників голови та посадових осіб райдержадміністрації.
На порядок денний винесено важливі питання життєдіяльності Новомиколаївського району.

Так, на початку наради до очільників територій звернулася голова правління Новомиколаївського районного споживчого товариства Лідія Тімченко. За її словами питання функціонування магазинів в сільській місцевості наразі загрозливе. Адже орендна плата за земельні ділянки під забудовами  необґрунтовано завищена сільським та селищними радами. Це в свою чергу призводить до вимушеного збільшення орендної плати та, як наслідок – подорожання продуктів харчування в магазинах на селі. Лідія Іванівна закликала сільських та селищних голів до співпраці та спільного виваженого вирішення питання, насамперед задля задоволення потреб населення.
З не менш важливим питанням звернувся до присутніх голова правління ПраТ «Новомиколаївський молокозавод» Микола Павелко. Проблема зменшення поголів’я корів на сьогодні вже набула загальнодержавних масштабів, тому Микола Олександрович запропонував керівникам територій спільно організувати роботу щодо залучення кредитних коштів для фізичних осіб, які наразі хочуть, але не мають достатньої фінансової бази для розвитку галузі тваринництва, насамперед – вирощування корів.
Також на загал було винесено питання змін в законодавстві що стосуються соціальних виплат та субсидій, порядку передачі не витребуваних нерозподілених земельних ділянок та виготовлення генеральних планів. Посадові особи детально донесли до відома сільських та селищних голів всі зміни та надали вичерпні відповіді на ряд запитань.
Не залишилося поза увагою й питання підготовки до чергових виборів Президента України, адже основним завдання органів виконавчої влади та місцевого самоврядування є забезпечення їх проведення на високому організаційному рівні та у відповідності з вимогами чинного законодавства. Особливу увагу було звернуто на взаємодію з відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації у процесі підготовки попередніх та уточнених списків виборців, підготовку приміщень для голосування та приміщень для роботи дільничних виборчих комісій, тощо.
Наостанок про відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану проінформувала присутніх Тетяна Суббота, заступник голови райдержадміністрації, наголосивши на основних організаційних моментах проведення урочистого заходу.
По завершенню Володимир Іванович підводячи підсумки наради подякував керівникам органів місцевого самоврядування та закликав до плідної співпраці.