Роботу має той, хто бажає

Дослідження показують, що тривале безробіття – це найнебезпечніший вид безробіття, який характеризується соціальною напруженістю, дискваліфікацією і психічними розладами особи.


Днями фахівець з профорієнтації Новомиколаївської районній філії Лідія Сафронова для  підвищення самооцінки, мотивації до активної поведінки на ринку праці, щоб допомогти  чітко визначити життєві цілі,   провела тренінг «Життєві та професійні досягнення» для безробітних жінок які перебувають на обліку. Вона, насамперед, зосередила увагу присутніх, що творцями свого майбутнього, є кожен з нас, адже в  кожному з нас закладений певний життєвий потенціал.  Під час заходу виконувалися   вправи: «Мій портрет у промінні сонця»,  «Будинок – робота», «Кому довіритися?», «Вибір», «П’ять кроків».
Основною метою, досягнутою в ході тренінгу, стало переконання учасників, що професійні досягнення значною мірою залежать від мотивації людини, під якою розуміють прагнення виконати  справу добре, якісно, поліпшуючи результати своєї діяльності, а значить покращувати життя. Але найголовніше, це – віра у власні сили, мати бажання, ставити чіткі цілі і не спинятися на шляху до їх досягнення. І пам’ятати, що роботу має той, хто бажає.

Директор Новомиколаївської районної філії

Запорізького обласного центру зайнятості   А.Шапаренко