Проблеми Тернуватської громади на контролі райдержадміністрації!

07.02.2019 заступником голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Тетяною Субботою проведено особистий виїзний прийом громадян на території Тернуватської селищної ради. До участі у прийомі громадян долучилася начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Лишенко.
Для спілкування звернулися жителі селищної ради, проблемні питання кожного з яких потребували підтримки з боку представників районної влади.

Дуже хвилює мешканців селища питання медичного характеру, зокрема, щодо забезпечення роботи денного стаціонару медичним персоналом, роботи лабораторії та фізкабінету, а також питання щодо опалення у приміщенні відділення центру поштового зв'язку в смт Тернувате.
Під час прийому мешканці селищної ради звертались з особистими питаннями, зокрема, щодо оформлення субсидій, надання матеріальної допомоги, надання в оренду та оформлення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, а також щодо порушення санітарних норм по розміщенню вигрібної ями.
Усі звернення та пропозиції громадян Тетяна Григорівна взяла під особистий контроль та пообіцяла, що жодне звернення не залишиться без уваги.
За наслідками виїзного прийому надано доручення керівникам відповідних структурних підрозділів. Заявників буде проінформовано у визначений законодавством термін.