На спільній нараді

15 травня під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Грянистого проведено спільну нараду щодо попередження випадків скоєння злочинів, їх розкриття стосовно підприємств агропромислового комплексу району.
В нараді прийняли участь правоохоронні органи, структурні підрозділи райдержадміністрації, голови сільських та селищних рад та керівники сільгосппідприємств Новомиколаївського району.

Протягом останніх років рейдерство в Україні перетворилось на справжню суспільну катастрофу, яка не тільки загрожує розвиткові економіки, а й робить сумнівними перспективи існування та розвитку в Україні приватного, середнього та малого бізнесу.
В ході наради обговорено питання виконання рішення Ради оборони області та району щодо розробки та впровадження програми «Безпечне місто (громада)», які передбачають встановлення на території району систем відеоспостереження. Також було розглянуто не менш важливе питання для керівників сільськогосподарських підприємств - переміщення великогабаритної сільськогосподарської техніки автошляхами.
За результатами наради керівникам органів місцевого самоврядування та аграріям району рекомендовано приділити увагу створенню систем безпеки  за допомогою камер відеоспостереження.