"МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ"

Ми бачимо з статистики, що вибір професії – це сладне завдання, адже знайти професію яка відповідає інтересам, нахилам і особливостям молодої людини – завдання досить складне. Цілеспрямовано допомогти формуванню інтересу й любові до певного виду професійної діяльності, починаючи з молодшого шкільного віку - це завдання профорієнтації.

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю є однією з послуг, які надає Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості. Фахівець з профоорієнтаці Лідія Сафронова 7 липня 2019 року провела захід для учнів 1-4 класів філії опорного навчального закладу  Новомиколаївської СЗОШ I-IIІ ступенів № 1, на базі якої функціонує літній оздоровчий табір "Еврика". Захід під назвою «Моя майбутня професія» був зорієнтований на підростаюче покоління, та проходив в  розважально - інтерактивній формі.
Саме через ігри та конкурси діти найкраще розширюють світогляд про світ професій. Вони розповідали ким вони хочуть стати в майбутньому і чому, ділилися своїми враженнями від почутого. 

Сподіваємося, що  профорієнтаційна допомога районної служби зайнятості сприятиме вірному та впевненому професійному визначенню в майбутньому.

 

А. Шапаренко, директор Новомиколаївської районної  філії  
Запорізького обласного центру зайнятості