ІНФОРМУЄ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У НОВОМИКОЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ

07 лютого 2019 року  в управлінні Державної казначейської служби України у Новомиколаївському районі Запорізької області під керівництвом начальника управління Калініченко Н. проведено чергову робочу зустріч з головними бухгалтерами бюджетних установ з проблемних питань, які виникають  при обслуговуванні розпорядників та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної  казначейської служби України.

В ході зустрічі заступник начальника управління-начальник відділу надходжень та видатків  Сердюк В. ознайомила присутніх з основними змінами,  внесеними до нормативно-правової бази, які регламентують  казначейське  обслуговування розпорядників бюджетних коштів.
На зустрічі надано роз’яснення  головним бухгалтерам установ щодо застосування вимог наказу Міністерства фінансів України від 02.03.2012 № 309 «Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України».  Також наголошено розпорядникам на необхідності своєчасної та якісної підготовки документів, які надаються до Казначейства на реєстрацію та оплату.
Начальник управління Калініченко Н. наголосила на неухильному дотриманні фінансової дисципліни в процесі казначейського  обслуговування.
Наприкінці зустрічі присутні отримали  кваліфіковані відповіді на поставлені питання.