Інформує Новомиколаївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

11 квітня 2019 року фахівці Новомиколаївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали Новомиколаївську філію опорного навчального закладу Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  де провели семінар з учнями 4 класу  на тему «Насилля в родині».
      Школярів ознайомили з поняттям насилля в сім’ї, його видами та представили соціальні матеріали на відповідну тему. Також було проведено серед учнів анкетування. Діти висловлювали свої роздуми від почутого та побачено та зрозуміли, що ця проблема досить часто є прихованою для суспільства.

 Пошана один до одного, орієнтування на мирне рішення конфлікту можуть забезпечити благополуччя і згоду в сім’ї, а відповідно і добробут держави в цілому. Таким чином, подібні заходи навчають молодь бути стійкими до життєвих негараздів, сприяють формуванню співчуття та милосердя до постраждалих від насильства.
     З метою попередження виникнення насильства в сім’ї проведення подібних заходів заплановане у всіх загальноосвітніх закладах району.