22 червня День скорботи и вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Саме 22 червня український народ щороку вшановує світлу пам’ять  мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.
Щоразу в цей День ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї страшної війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу, про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені та зруйновані.

Сьогодні вже мало залишилось в живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.
Сьогодні, потерпаючи від військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Наші діти знову, зі зброєю в руках, захищають кордони держави, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.
Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!
Голова районної державної адміністрації Володимир Грянистий