блог оргвідділ РДА

Інформує Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Працює «Електронний кабінет роботодавця»
У 2018 році державною службою зайнятості введено в експлуатацію новий Веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості». Основні переваги – це зручний та швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, електронні кабінети для клієнтів служби зайнятості, можливість подання роботодавцями звітності в режимі онлайн та інше. Доступність до ресурсу здійснюється не лише з комп’ютера, а й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple.

Продовжується підготовка до осінньо-зимового періоду

18 вересня голови районної держаної адміністрації Володимир Грянистий провів робочу нараду за участю директора КУ «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Новомиколаївської районної ради Запорізької області, керівників дошкільних навчальних закладів, начальника управління Державної казначейської служби України у Новомиколаївському районі, начальника управління фінансів та начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У четвер, 26 вересня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник директора Департаменту соціального захисту населення-начальник управління Запорізької обласної державної адміністрації Кривошей Катерина Юріївна.

Рятувальники району приймають вітання з професійним святом!

17 вересня своє професійне свято по всій Україні відзначають люди, які вмілими та професійними діями визволяють з біди тисячі людей, рятуючи найцінніше – людське життя.
Сьогодні, голова райдержадміністрації Володимир Грянистий, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Губатенко привітали 35-ту пожежно-рятувальну частину Новомиколаївського РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області.  У своєму вітальному слові Володимир Іванович зазначив, що саме представники цієї професії у скрутну хвилину першими подають руку потерпілим, рятуючи їх життя, майно, захищають природне середовище. Також побажав всім міцного здоров’я,  життєвих благ та мирного неба.

Сторінки

Підписатися на RSS - блог оргвідділ РДА