блог оргвідділ РДА

Інформує Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Навчання у ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» 

Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – спеціалізовані навчальні заклади сучасного європейського рівня для дорослого населення, що створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання.
Плідна співпраця пов’язує Запорізьку обласну службу зайнятості та Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості з самого моменту його створення.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У вівторок, 16 липня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Житлове та земельне право» (порядок легалізації самочинного будівництва; проблеми визначення права власності на самочинно збудовані об'єкти; право на земельну ділянку у разі набуття права власності на житловий будинок; звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки шляхом знесення самочинного будівництва тощо)», під час якої на запитання громадян відповідатимуть працівник Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Увага! Пряма лінія!

У середу, 17 липня 2019 року,  в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Антонов Андрій Миколайович.

Звертатись з 14.00 до 15.00 за телефоном 0-800-503-508.

Дзвінки безкоштовні.

Інформує Новомиколаївська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Єдине соціальне середовище зайнятості

З метою вдосконалення електронних сервісів та посилення комунікацій з клієнтами служби зайнятості ще в 2018 році на веб-сайті Єдине соціальне середовище зайнятості  www.dcz.gov.ua впроваджено в роботу електронні кабінети для шукачів роботи та роботодавців. За допомогою Електронного кабінету роботодавця, забезпечується можливість реєстрації вакансій, здійснення добору працівників і перегляду резюме, участь у опитуваннях.  

А вже з  3 червня 2019 року на веб-сайті державної служби зайнятості розпочалося опитування роботодавців щодо потреби у працівниках на 2020 рік у професійному розрізі та з 18 червня по 19 серпня 2019 року  запроваджено опитування роботодавців  щодо задоволеності надання послуг державною службою зайнятості.

Сторінки

Підписатися на RSS - блог оргвідділ РДА