блог оргвідділ РДА

Ще 100 млн. грн. «теплих кредитів» залучили сім’ї на енергоефективні заходи за минулий тиждень

За останній тиждень ще понад 10 тисяч родин стали учасниками програми «теплих кредитів» та інвестували в енергоефективність свого житла близько 100 млн. гривень.
Зокрема, за тиждень видано:
- близько 70 млн.грн. – на утеплення приватних будинків;
- 30 млн. грн.. – для ОСББ;
- 2,6 млн. грн. – на твердопаливні котли.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

16 квітня 2019 року під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Грянистого відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі наступних заходів: Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі в Другій Світовій війні.

ІНФОРМУЄ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Продовжує роботу районна рада з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації (далі – Районна рада). Так, 17 квітня 2019 року на черговому засіданні Районної ради під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Субботи Т.Г. розглядались 2 питання:

Шановні працівники пожежної охорони!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом!
Мужність та відвага людей цієї професії дають змогу рятувати життя. Пожежники – це професіонали, готові за першим покликом вирушити на допомогу і, попри все, мужньо виконувати свої обов’язки.

ВІДІБРАНО 13 ПРОЕКТІВ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ДЛЯ ФІНАНСУВАННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ДФРР У 2019 РОЦІ

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян 16.04.2019 відбулося чергове засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок Державного фонду регіонального розвитку у 2019 році. У засіданні також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков, директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Оксана Матвіїшина, члени регіональної комісії.

Сторінки

Підписатися на RSS - блог оргвідділ РДА