блог апарат РДА

20-й ювілейний телемарафон «Пам’ять»

Щороку до Дня Перемоги за ініціативи обласної організації ветеранів України при підтримці обласної державної адміністрації, безпосередній участі Департаменту соціального захисту населення, Департаменту культури і туризму облдержадміністрації, міськвиконкомів та райдержадміністрацій проводиться телемарафон «Пам’ять».
Ця акція не має аналогів в Україні і відбувається вже  двадцятий рік поспіль.

УВАГА!

Шановні мешканці району!

З 16.04.2019 по 21.04.2019 на насосній станції Новомиколаївської дільниці КП «Водоканал»  с. Михайлівське заплановано роботи по промивці та дезінфекції ємностей для зберігання води.

Верховним Головнокомандувачем не може бути людина, залежна від наркотиків - Президент Порошенко

«Вважаю, що є надзвичайно великою загрозою, коли є підозра, що кандидатом або навіть Президентом України, Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил може стати людина, яка не виключено, що має наркотичну залежність. І для того, щоб зняти ці питання, в цьому зацікавленні обидва кандидата, в цьому зацікавлений кожен українець, який робить свідомий вибір рівно за два тижні», - наголосив Президент України Петро Порошенко в ефірі телеканалу «Україна». Глава держави підкреслив, що людина, яка претендує на найвищу посаду в державі не повинна мати таку залежність.

Управляти своєю кар’єрою чи професійномим розвитком будуть допомагати кар’єрні радники

З 1 січня 2019 року вступив в силу Новий Порядок реєстрації безробітних громадян, який внесе суттєві зміни у підході роботи. Постановою Кабінету Міністрів від 19 вересня 2018 року №792 було затверджено  «Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», у якому передбачається поглиблений індивідуальний супровід безробітних кар’єрним радником.

Зміни у нарахуванні субсидій

З 1 жовтня 2018 року при розрахунку житлової субсидії не враховуються  до сукупного доходу сплачені аліменти та спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, яка в рік складає до 2500 гривень за голову.

Сторінки

Підписатися на RSS - блог апарат РДА