блог апарат РДА

ПІДБИТО ПІДСУМКИ ДРУГОЇ П’ЯТИДЕНКИ ЗМАГАННЯ ХЛІБОРОБІВ

Вже стало доброю традицією проводити у районі змагання серед комбайнових екіпажів в період масового збору ранніх зернових культур. Цей рік не став виключенням.
Так, сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Грянистий та перший заступник голови райдержадміністрації  Сергій Губатенко з робочою поїздкою відвідали територію Підгірненської сільської ради та привітали переможців другої п’ятиденки.

НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ ПОГОДЖЕНО ПИТАННЯ ПРО ЗМІНУ СТАТУСУ ЗООЛОГІЧНОГО ПАРКУ «ТАВРІЯ»

За ініціативою Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації розпочато роботу по розширенню меж та наданню статусу загальнодержавного зоологічному парку «Таврія», що розташований у межах Тернуватської селищної ради Новомиколаївського району.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ВОДІ!

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

"МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ"

Ми бачимо з статистики, що вибір професії – це сладне завдання, адже знайти професію яка відповідає інтересам, нахилам і особливостям молодої людини – завдання досить складне. Цілеспрямовано допомогти формуванню інтересу й любові до певного виду професійної діяльності, починаючи з молодшого шкільного віку - це завдання профорієнтації.

ЯКІСТЬ ВОДИ НА КОНТРОЛІ

Як відомо,  якість питної води для людини — це якість її життя та  якість її здоров’я. Питна вода не повинна містити шкідливих речовин та збудників інфекційних захворювань.

Сторінки

Підписатися на RSS - блог апарат РДА