Ще 100 млн. грн. «теплих кредитів» залучили сім’ї на енергоефективні заходи за минулий тиждень

За останній тиждень ще понад 10 тисяч родин стали учасниками програми «теплих кредитів» та інвестували в енергоефективність свого житла близько 100 млн. гривень.
Зокрема, за тиждень видано:
- близько 70 млн.грн. – на утеплення приватних будинків;
- 30 млн. грн.. – для ОСББ;
- 2,6 млн. грн. – на твердопаливні котли.

20-й ювілейний телемарафон «Пам’ять»

Щороку до Дня Перемоги за ініціативи обласної організації ветеранів України при підтримці обласної державної адміністрації, безпосередній участі Департаменту соціального захисту населення, Департаменту культури і туризму облдержадміністрації, міськвиконкомів та райдержадміністрацій проводиться телемарафон «Пам’ять».
Ця акція не має аналогів в Україні і відбувається вже  двадцятий рік поспіль.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

16 квітня 2019 року під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Грянистого відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі наступних заходів: Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі в Другій Світовій війні.

ІНФОРМУЄ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Продовжує роботу районна рада з питань безпечної життєдіяльності населення при райдержадміністрації (далі – Районна рада). Так, 17 квітня 2019 року на черговому засіданні Районної ради під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Субботи Т.Г. розглядались 2 питання:

Шановні працівники пожежної охорони!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом!
Мужність та відвага людей цієї професії дають змогу рятувати життя. Пожежники – це професіонали, готові за першим покликом вирушити на допомогу і, попри все, мужньо виконувати свої обов’язки.

Сторінки

Підписатися на RSS - блоґи