новини ДФС

Інформує Головне управління ДФС у Запорізькій області

Юліана Козаченко: "Надходження плати за землю у Запорізькій області зросли на 25 мільйонів"

Юліана Козаченко: "Підприємства Запорізького регіону спрямували до бюджету майже 572 мільйони гривень податку на прибуток"

571,7 мільйона гривень податку на прибуток, що на 150,5 мільйона або на 36 відсотків більше, ніж торік (без показників великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Про це повідомила в.о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.
Лише за попередній місяць до казни надійшло 156,7 мільйона, це на 72,6 мільйона перевищує дані серпня минулого року.

Інформує Головне управління ДФС у Запорізькій області

Підприємство виплачує фізичній особі винагороду за цивільно-правовим договором.
Як нараховувати єдиний соціальний внесок?
Платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є роботодавці, зокрема ті, які використовують працю фізичних осіб за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань).

Олексій Мужев: "Митні платежі на Запоріжжі зросли більш ніж на 1,5 мільярда гривень"

У січні-серпні поточного року надходження митних платежів від Запорізької області склали 5 мільярдів 88 мільйонів гривень. Про це повідомив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев, який відзначив, що порівняно з минулим роком рівень сплати збільшився на 42,2 відсотка або на 1 мільярд 508,8 мільйона.
У серпні 2018 року запорізькі підприємства перерахували до держбюджету 640,5 мільйона, що на 285,7 мільйона або на 80,5 відсотка більше, ніж у серпні 2017 року.

Сторінки

Підписатися на RSS - новини ДФС