новини ДФС

На забезпечення соціальних гарантій від Запорізького регіону надійшло майже 3,5 мільярда

З початку року надходження єдиного соціального внеску склали 3 мільярди 475 мільйонів гривень (без врахування даних великих підприємств, яких обслуговує Запорізьке управління Офісу ВПП ДФС). Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, запорізькі роботодавці спрямували на 350 мільйонів більше, ніж прогнозувалося.

Інформує Головне управління ДФС у Запорізькій області

Юліана Козаченко: "Запоріжці забезпечили до бюджетів громад майже 4,6 мільярда".

До місцевих бюджетів Запорізької області платники податків спрямували 4 мільярди 585 мільйонів гривень (без показників великих підприємств, які обліковуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Рівень надходжень січня-серпня поточного року збільшився порівняно з минулорічним на 1,1 мільярда.

Юліана Козаченко: "Запорізькі підприємці-аграрії поповнили місцеві бюджети майже на 116 мільйонів"

За вісім місяців поточного року платники четвертої групи спрощеної системи оподаткування направили до місцевих бюджетів 115,7 мільйона гривень єдиного податку. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, надходження від сільгоспвиробників перевищили минулорічні на 35,6 мільйона.

До уваги платників податків!

22 вересня 2017 року у м. Київ відбудеться Національний податковий форум для платників податків на тему: "Трансфертне ціноутворення, прибуток, податок на додану вартість".

Сторінки

Підписатися на RSS - новини ДФС

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545