новини ДФС

Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

Юліана Козаченко: "Надходження ПДВ у Запорізькому регіоні перевищили півмільярда гривень"

За два місяці 2018 року суб'єкти господарювання сплатили до державного бюджету 523 мільйони гривень податку на додану вартість (без врахування даних великих платників податків, які обліковуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Говорячи про надходження, в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко повідомила, що порівняно з минулорічними показники збільшились на 136 мільйонів або на 35 відсотків.

Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

Юліана Козаченко: "Запорізькі підприємства забезпечили до бюджетів майже 71 мільйон гривень "екоподатку"

На реалізацію програм із поліпшення екологічної ситуації запорізькі платники направили з початку року 71 мільйон гривень (без показників великих підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, надходження екологічного податку порівняно з минулорічними зросли на 14,8 мільйона.

Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

Юліана Козаченко: "З доходів запоріжців до бюджету надійшло понад 75 мільйонів військового збору"

За два місяці поточного року з доходів запорізьких платників податків сплачено понад 75 мільйонів гривень військового збору. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, рівень відрахувань до відповідного періоду минулого року збільшився майже на 19 мільйонів або на 33,5 відсотка. Лише у лютому держбюджет отримав 40,5 мільйона, що перевищує минулорічні надходження на 10,5 мільйона.
Керівник фіскальної служби регіону зазначила, що зростання надходжень відбулося завдяки підвищенню мінімальних зарплат та роботі органів ДФС з розширення кола платників, а також легалізації трудових доходів запоріжців.

Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

У Запоріжжі припинено діяльність конвертаційного центру, який працював для декількох областей

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Запорізькій області спільно із працівниками СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури ліквідували конвертаційний центр, діяльність якого поширювалась на територію регіону, а також міст Харкова, Києва, Дніпра, Одеси та Миколаєва.

Інформує ГУ ДФС у Запорізькій області

Юліана Козаченко: "Запорізькі платники направили до місцевих бюджетів майже 1,3 мільярда гривень"

У січні-лютому надходження до місцевих бюджетів Запорізької області склали майже 1,3 мільярда гривень. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.
Порівняно з аналогічним періодом минулого року рівень сплати податків і зборів зріс на 20 відсотків, додатково скарбниці отримали 215 мільйонів.

Сторінки

Підписатися на RSS - новини ДФС

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545