оголошення

Культура державної служби

Державна служба - це публічна, професійна, політично неупереджена діяльність із практичного виконання завдань і функцій держави, яка являє собою особливий культурний інститут.
Культура державної служби — це рівень державницького розвитку системи управління, в якому професіоналізм, компетентність, моральні принципи державних службовців мають втілювати цей рівень, створювати умови для найефективнішого її ВПЛИВУ на реальне життя громадян.
Для України ця проблема набуває особливого значення, оскільки в країні створюється нова соціальна система, що має забезпечити вихід її громадян на шлях розвитку.

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ КАТЕГОРІЇ «Б» - начальника відділу агропромислового розвитку Новомиколаївської районної державної адміністрації

Відповідно до пунктів 59,60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.03.2016 № 246 (зі змінами), повідомляємо про результати конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «Б» начальника відділу агропромислового розвитку Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.
Переможцем конкурсу став Прохоров Гліб Сергійович. Другий за результатами конкурсу кандидат відсутній.

Сторінки

Підписатися на RSS - оголошення