оголошення

Щодо заробітної плати державного службовця, встановлення надбавок та премій відповідно до чинного законодавства

Відповідно до статті 50 Закону заробітна плата державного службовця складається, зокрема, з надбавки за вислугу років; надбавки за ранг державного службовця; премії (у разі встановлення).
За результатами роботи та щорічного оцінювання службової діяльності державним службовцям можуть встановлюватися премії. До премій державного службовця належать:
1) премія за результатами щорічного оцінювання службової діяльності;
2) місячна або квартальна премія відповідно до особистого внеску державного службовця в загальний результат роботи державного органу.

ПЛАН-ГРАФІК проведення Міжрегіональним управлінням НАДС у Дніпропетровській та Запорізькій областях тематичної прямої телефонної лінії у 1 півріччі 2019 року

Місяць

Дата

проведення

Тематика лінії

 

Січень

 

3,10,17,24,31

 

Телефонна лінія «Державна служба»

 

Лютий

 

7,14,21,28

 

Телефонна лінія «Державна служба»

 

Березень

 

7,14,21,28

 

Телефонна лінія «Державна служба»

 

Квітень

 

4,11,18,25

 

Телефонна лінія «Державна служба»

 

Травень

 

2,16,23,30

 

Телефонна лінія «Державна служба»

 

Червень

 

6,13,20,27

 

Телефонна лінія «Державна служба»

Культура державної служби

Державна служба - це публічна, професійна, політично неупереджена діяльність із практичного виконання завдань і функцій держави, яка являє собою особливий культурний інститут.
Культура державної служби — це рівень державницького розвитку системи управління, в якому професіоналізм, компетентність, моральні принципи державних службовців мають втілювати цей рівень, створювати умови для найефективнішого її ВПЛИВУ на реальне життя громадян.
Для України ця проблема набуває особливого значення, оскільки в країні створюється нова соціальна система, що має забезпечити вихід її громадян на шлях розвитку.

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ КАТЕГОРІЇ «Б» - начальника відділу агропромислового розвитку Новомиколаївської районної державної адміністрації

Відповідно до пунктів 59,60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.03.2016 № 246 (зі змінами), повідомляємо про результати конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «Б» начальника відділу агропромислового розвитку Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.
Переможцем конкурсу став Прохоров Гліб Сергійович. Другий за результатами конкурсу кандидат відсутній.

Сторінки

Підписатися на RSS - оголошення