22 квітня - День солдатської матері

Шановні солдатські матері!

У цей день висловлюємо слова щирої подяки жінкам, які виховали дітей, що присвятили своє життя нелегкій справі захисту Вітчизни, матерям, чиї сини сьогодні проходять строкову службу і гідно виконують свій конституційний обов’язок. Ви назавжди стали надійною опорою і підтримкою для своїх синів, вносячи впевненість в їхні серця.

У школах району пройшов Тиждень дитячої та юнацької книги

З метою всебічного розвитку школярів, підвищення їх читацької активності, підняття престижу книжки, її  ролі в суспільному та культурному житті, виховання потреби в читанні, надання практичної допомоги щодо вибору книжок з 09 до 16  квітня  в усіх закладах загальної середньої освіти району пройшов  Тиждень дитячої та юнацької книги, який став своєрідним підсумком спільної роботи, яку здійснювали протягом року вчителі, класні керівники і шкільні бібліотекарі.

Девіз 2018 року «ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ»

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.
У 2017 році Уряд України у Національній доповіді «Цілі сталого розвитку: Україна» визначив показники для досягнення Цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних орієнтирів і принципів та суспільної думки щодо майбутнього країни. Одна із цілей – гідна праця та економічне зростання – спрямована на забезпечення гідних і безпечних умов праці для всіх працівників.

МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ

19 квітня 2018 року фахівцями із соціальної роботи Новомиколаївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений  семінар на тему: «Моя майбутня професія» з учнями 8-10 класів в Комунальному закладі «Новомиколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Паросток».

Відбулася презентація літератури Запорізьких авторів

18 квітня 2018 року в районному центрі культури та дозвілля в рамках програми обласної організації Національної спілки письменників України презентовано серію книг Запорізьких авторів.
У заході взяли участь  в.о. голови райдержадміністрації Володимир Грянистий, трудові колективи, учнівська молодь та громадськість.

Сторінки

Підписатися на Новомиколаївська районна державна адміністрація RSS

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545