Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

Сьогодні, 18 жовтня відбулося засідання комісії районної державної адміністрації з питань захисту прав дитини під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Грянистого та заступника голови Тетяни Субботи.

Профілактичний рейд серед сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

З метою забезпечення своєчасного виявлення та контролю сімей, які неспроможні, або не бажають виконувати виховні функції та належну підготовку до осінньо-зимового періоду, фахівцями Новомиколаївського РЦСССДМ 12, 16 та 17 жовтня 2018 року було здійснено соціальне інспектування на територіях сільських та селищних рад: Терсянської, Тернуватської, Новомиколаївської, Сторчівської, Веселогаївської  та Софіївської.

 

 

Увага! пряма лінія!

У середу, 17 жовтня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться     гаряча  телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме  заступник голови обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович.

Звертатися з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

В районі відбулася презентація брошури!

11 жовтня 2018 року до Дня захисника України в комунальному закладі «Новомиколаївська центральна районна бібліотека» Новомиколаївської районної ради відбулася презентація брошури Юрія Щура «Українська весна 1918 року: у боротьбі за Запоріжжя».

ВІРЮ, ЩО ВСІ ВИ ВИРОСТЕТЕ ДОСТОЙНИМИ ЗАХИСНИКАМИ УКРАЇНИ – ПРЕЗИДЕНТ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СКЛАДАННІ КЛЯТВИ ЛІЦЕЇСТАМИ ВІЙСЬКОВОГО ЛІЦЕЮ ІМ.БОГУНА

Президент Петро Порошенко взяв участь в церемонії складання урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Глава держави зауважив, що сьогоднішня урочиста посвята у ліцеїсти осяяна унікальним стягом – прапором Третьої Залізної стрілецької дивізії Армії Української Народної Республіки, який вже двічі відкривав парад на День незалежності і має незвичну та щасливу історію.

Сторінки

Підписатися на Новомиколаївська районна державна адміністрація RSS