Підсумки роботи аграрного антирейдерського оперативного штабу Запорізької області за І півріччя 2018 року

Антирейдерський аграрний оперативний штаб Запорізької області, який створений розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 17.08.2017 № 430 для забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю, швидкого й ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв, надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки та сприяння правоохоронним органам у фіксації вчинених правопорушень для подальшого притягнення винних осіб до відповідальності, протягом І півріччя 2018 року отримав 2 повідомлення про рейдерські захоплення, з них одне повідомлення стосувалось захоплення товариств з обмеженою відповідальністю (сільськогосподарських підприємств), інше громадської організації.

Працевлаштування інвалідів

Правові принципи працевлаштування інвалідів закріплені у низці законодавчих актів, які зобов’язують роботодавця створити спеціальні робочі місця для інвалідів і сприяти їх працевлаштуванню з урахуванням обмежених фізичних можливостей.
Право інвалідів на працю закріплено, зокрема, у Конституції та законах України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від 21 березня 1991 № 875-XII (далі — Закон № 875) і «Про охорону праці» від 14 жовтня 1992 № 2694-ХІІ, окремі положення яких спрямовані на створення для інвалідів реальних можливостей продуктивно працювати і передбачають конкретні механізми їх реалізації.

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

Сьогодні, 14 серпня відбулося засідання комісії районної державної адміністрації з питань захисту прав дитини під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Грянистого.

ІНФОРМУЄ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню
Новомиколаївською районною службою зайнятості з початку 2018 року працевлаштовано  136 осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у т.ч. 3 працевлаштовані на новостворені робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску. 19 соціально-уразливих осіб проходили професійне навчання, 133 – взяли участь в оплачуваних громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру.

ОБЛАСНА ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА ЗОСЕРЕДЖУЄ УВАГУ НА ПІДГОТОВЦІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Напередодні Дня працівників ветеринарної медицини України у Новомиколаївському районі відбулося виїзне  засідання колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, де підбито підсумки роботи структурних підрозділів за І півріччя 2018 року та визначено основні завдання на ІІ півріччя.

Сторінки

Підписатися на Новомиколаївська районна державна адміністрація RSS

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545