Cтановлення державної служби в Україні

Державна служба України своїм корінням сягає доби княжої Русі й набуває свого розвитку за козацьких часів Богдана Хмельницького, коли паралельно з військовою структурою була розвинута ієрархія цивільних посад.
У період національно-визвольних звершень 1917-1920 років в Україні, державна служба була інституціалізована.
Як окремий інститут національної держави, державна служба, в її нинішньому розумінні, з'явилася 1918 році – за часів Гетьманату Павла Скоропадського, у час  спроб у XX столітті побудови на теренах наших земель незалежної Української Держави.

Інформує управління соціального захисту населення

19 червня 2018 року, згідно графіку, відбувся виїзд  робочої групи «Мобільного соціального офісу» у дві сільські ради,  а саме: Сторчівську, Новоіванківську. Звернулося 5 громадян.

До відома населення району

Відповідно до плану проведення комплексної перевірки територіальної системи оповіщення цивільного захисту 27 червня 2018 року з 13.43 до 14.10 на території Дніпропетровської області буде проводитись комплексна перевірка територіальної системи централізованого оповіщення з практичним запуском електричних сирен, подачею сигналу «Увага Всім!» та подальшою передачею мовної інформації для населення. 

СтопНасильство

«Сім’я – фортеця моя» - хотів би сказати кожен, але не завжди може. Гармонійні сімейні відносини дуже важливі для самореалізації й успіху людини. Однак побудувати їх досить складно.
Право не зобов’язує членів одної родини любити одне одного, але зобов’язує поважати честь і гідність одне одного і встановлює правила співжиття людей та відповідальність у разі їх порушення.

17 червня День медичного працівника

Шановні медичні працівники! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!

Щоденно ви покликані виконувати нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я населення, повсякчас демонструючи нам приклади самовідданості, витримки, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

Сторінки

Підписатися на Новомиколаївська районна державна адміністрація RSS

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545