Звіт про діяльність громадської ради при Новомиколаївській райдержадміністрації у 2015 році

Головним завданням, над яким працювала громадська рада, було сприяння врахуванню органом виконавчої влади громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Інформація про діяльність громадської ради, прийняті рішення розміщується у рубриці «Громадська рада» на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації, публікувалась на сторінках районної газети «Наше життя».

Основною формою роботи були засідання, які скликалися протягом 2015 року 5 разів. На своїх засіданнях члени громадської ради розглянули 20 питань, які стосувалися соціальних, економічних проблем жителів району, питань ідеології, культури, спорту. В засіданнях взяли участь представники райдержадміністрації, начальники управлінь фінансів, соціального захисту, культури, керівники РЦЗ, ЦРЛ, ЦПМСД, міліції, Новомиколаївський селищний голова, працівники відділу освіти, молоді та спорту.

Після розгляду кожного питання приймалися рішення, які містили пропозиції, рекомендації, спрямовані на більш швидке і якісне вирішення важливих для громади питань. Так, відповідно до поданих рекомендацій було збільшено фінансування районних програм:

- «Оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сімї, молоді, гендерного паритету, протидії торгівлі людьми та патріотичного виховання молоді на 2012-2016 роки» (з 5 до 30 тис. грн.) ;

- «Розвитку фізичної культури та спорту у Новомиколаївському районі на 2012-2016 роки» (з 15 до 30 тис.грн.);

- «Розвитку системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю у Новомиколаївському районі на 2014-2017 роки» (з 57,6 до 76,2 тис. грн.)

Відповідно до пропозицій громадської ради райдержадміністрація розробила програми: «Турбота» (про гарантії соціального захисту учасників АТО та воєн), «Про відзначення державних та професійних свят».

У бюджеті 2016 року збільшено фінансування на охорону громадського порядку (до 30.тис. грн.). Сільськими та селищними радами виділено 8 тис. грн. на проведення туберкулінодіагностики.

Обговорювалися актуальні проблеми добровільного об’єднання територіальних громад Новомиколаївського району. Члени громадської ради прийняли рішення про створення єдиної спроможної Новомиколаївської територіальної громади із центром в смт. Новомиколаївка. Ця пропозиція була доведена до робочої групи райдержадміністрації з підтримки та впровадження заходів з проведення добровільного об’єднання громадян. Проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота з населенням щодо проведення адміністративно-територіальної реформи. Після тривалого обговорення в районі було прийнято рішення про створення єдиної спроможної Новомиколаївської територіальної громади.

З метою вирішення питання водозабезпечення жителів району направлялися звернення до голови Запорізької обласної державної адміністрації, голови Запорізької обласної ради та Запорізької міської ради.

Члени громадської ради проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо виконання Законів про декомунізацію. Брали участь в комісії Новомиколаївської селищної ради по перейменуванню вулиць.

Проведена робота щодо залучення організацій до участі у телемарафоні «Пам’ять» ( взяли участь 33 організації, перераховано 24 тис. грн.).

Підтримано пропозицію Новомиколаївської селищної ради щодо реконструкції центральної площі смт. Новомиколаївка.

 

Розсоха Є.Ф., голова громадської ради при райдержадміністрації

 

теги: