Якість води контролюється…

Як відомо,  якість питної води для людини — це якість її життя та  якість її здоров’я. Питна вода не повинна містити шкідливих речовин та збудників інфекційних захворювань.
Населення нашого району питною водою забезпечують 2 джерела централізованого водопостачання: водогін – Вільнянськ –Новомиколаївка та   сільський водогін – («ТОВ Український розвиток плюс», с. Веселий Гай, Веселогаївської сільської ради).

Водогін Вільнянськ  - Новомиколаївка забезпечує питною водою населення селища Новомиколаївка, установи, організації. Відомчий лабораторний контроль за мікробіологічними та хімічними показниками проводиться  лабораторною службою КП «Водоканал» та в плановому порядку в межах санітарно – гігієнічного моніторингу Новомиколаївським районним лабораторним відділенням Вільнянського міжрайонного відділу «ДУ ЗОЛЦ МОЗ України», лабораторією  хімічних та мікробіологічних досліджень.
За перший квартал поточного року на бактеріологічні показники досліджено 9 проб, на санітарно-хімічні – 3 проби. Проб з відхиленнями не зареєстровано. Вода залишається безпечною в епідемічному відношенні.
Сільський водогін «Український розвиток Плюс» с. Веселий Гай обслуговує населення с. Веселий Гай та с. Нововолодимирівка.  За період з січня по березень  в рамках відомчого контролю та санітарно – гігієнічного моніторингу за мікробіологічними та хімічними показниками вода не відбиралась.
Інше населення району, окрім тих населених пунктів, де функціонують водопроводи, користується привозною водою.
Джерел децентралізованого водопостачання в районі всього 5 - смт. Новомиколаївка -3, с. Тернівка - 1, с. Самійлівка -1. За звітній період поточного року було відібрано та досліджено 1 пробу питної води громадського колодязя по вул. Івана Клевчука. Проби без  відхилень.
Як свідчать  результати проведених перевірок, якість води відповідає державним санітарним вимогам, вода є придатною для користування населення, її вживання не викликає загрози для здоров’я.