Вітання голови райдержадміністрації Вікторії Чмельової з Днем Збройних Сил України

Шановні захисники Батьківщини!

Щиро вітаю вас із Днем  Збройних сил України!
Сьогодні, в умовах війни, фактично заново відродившись наша армія пройшла тяжкі випробування, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду, впевненості і зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.
Збройні Сили України - це досягнення і заслуга мільйонів українців, справжніх патріотів своєї країни, які щодня роблять свій внесок у розвиток армії, вміло воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах і працюючи на оборонних підприємствах.
Щира подяка учасникам АТО, які сьогодні віддано боронять східні кордони України. Низький уклін подвигу наших земляків, які положили життя за рідну землю. Пам’ять про героїв назавжди залишиться невимовним болем в наших серцях.
Сьогодні, як ніколи, важливо зберігати єдність, підтримувати українських військових задля відновлення миру, для процвітання нашої Батьківщини.
Дорогі захисники!
Спасибі вам за мужність, героїзм і самопожертву. Ми спокійні, бо знаємо, що ви і надалі стоятимете на варті незалежності та територіальної цілісності нашої держави. Бажаю вам щастя, злагоди та добробуту у родинах і міцного здоров’я. Нехай береже вас Господь, а ваші сім’ї  та  весь український народ  відчувають себе під надійним захистом.
Слава Збройним Силам України!

 

З повагою

голова райдержадміністрації Вікторія Чмельова