Відзначили День захисника України!

12 жовтня, напередодні державного свята - Дня захисника України в районному центрі культури та дозвілля відбулись урочистості. Людей зібралося чимало, серед них і працівники підприємств, установ і організацій району, учнівська молодь, представники Збройних Сил України, військові та демобілізовані, родини загиблих учасників АТО, громадськість.

Присутніх привітали зі святом заступник голови райдержадміністрації Тетяна Суббота, ветеран АТО, голова благодійного фонду «Патріоти Новомиколаївського краю» Микола Танченко та голова волонтерської організації «Хто, як не ми» Олександр Моргунов.
Також до уваги гостей свята у фойє будинку культури було представлено виставку фотографій героїв-земляків, загиблих в зоні проведення АТО.
Яскравими, патріотичними виступами порадували учні шкіл та вихованці дошкільних закладів району, подарувавши всім зворушливі номери.
На знак вшанування світлої пам’яті загиблих у боротьбі за незалежність нашої держави, всі присутні схилили голови в хвилині мовчання. По завершенню урочистостей вшанували пам'ять загиблих земляків та поклали квіти до Пам’ятного знаку загиблим воїнам.
Свято пройшло у дусі патріотизму, любові до України та незнищенної віри у мир на нашій землі.