Відкриваємо різноманітний світ професій

В подорожі під назвою «Різноманітний світ професій»  30 травня  побували  разом з фахівцем з профорієнтації Лідією Сафроновою учні молодших класів опорного навчального закладу Новомиколаївської СЗОШ І-ІІІ ступенів №1, які  відвідують пришкільний літній табір  «Світанок», завітавши до районної служби зайнятості на традиційну екскурсію та профорієнтаційний урок. 

Тож ранок Новомиколаївської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості став веселим, гомінким. В цікавій ігровій формі маленьких учнів  ознайомлено з поняттям «професія».  Під час трансляції відеороликів вони разом відгадували професії, а потім розповідали ким вони хочуть бути в майбутньому.  З самого малечку дитина - це  наша маленька копія, яка в усьому хоче нас наслідувати. Тож звичайно, більшість діток хочуть бути схожими на своїх батьків, які є для них прикладом.
Також вже колишнім першачкам було запропоновано намалювали ким вони хочуть стати в майбутньому та по черзі презунтувати себе та свою мрію. І вони з цим завданням успішно впоралися. Ми, дорослі можемо бути спокійні за наше майбутнє, адже судячи з малюнків будуть задіяні представники всіх професій!
   

А. Шапаренко, директор Новомиколаївської районної  філії  
Запорізького обласного центру зайнятост
і