Відкриття денного стаціонару

9 листопада в Новомиколаївському Центрі первинної медико-санітарної допомоги відбулася нерядова, довгоочікувана подія -  відкриття денного стаціонару.


Як зазначив головний лікар комунальної установи Сергій Голуб на ремонт та придбання обладнання, меблів та інвентарю було виділено кошти з районного бюджету та бюджету Новомиколаївської селищної ради  в сумі 120 тис.грн. За ці кошти проведено ремонт стін, заміну вікон та дверей, сантехніки, підлоги, системи опалення та електропостачання. Для потреб населення відділення денного стаціонару має 2 палати на 6 ліжок.
- Від сьогодні хворі та медичний персонал матимуть кращі умови, а введення об’єкта в експлуатацію стало можливим завдяки сприянню керівництва райдержадміністрації, районної та селищної рад, – зазначив головний лікар.
На урочистому відкритті денного стаціонару були присутні голова районної державної адміністрації Вікторія Чмельова та голова районної ради Юрій Павленко.
Звертаючись з вітальним словом Вікторія Вікторівна зазначила, що відкриття денного стаціонару насамперед спрямоване на покращення умов амбулаторного лікування хворих, їх відповідного обстеження. А також відзначила по-справжньому господарський підхід головного лікаря до своєї роботи.
Після урочистої частини отець Андрій, протоієрей Свято-Миколаївського храму освятив медичну установу. На завершення керівники району оглянули  відділення, щоб належно оцінити комфортабельні умови.