В районі відзначили важливі державні свята

Сьогодні, 6 грудня в актовому залі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного Дня волонтера.
Людей зібралося чимало, серед них  представники районної влади, родини загиблих героїв, волонтери, учнівська молодь, трудові колективи установ, організацій району, громадськість.

З вітальним словом до наших захисників та волонтерів звернувся голова районної державної адміністрації Володимир Грянистий.
- «На українських військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Збройні сили України пройшли нелегкий шлях становлення та розбудови, постійно вдосконалюючи свою професійну майстерність та бойовий вишкіл, надійно захищаючи суверенітет, територіальну цілісність і національні інтереси нашої держави. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави».
Володимир Іванович також подякував волонтерам за невичерпну жагу приносити користь суспільству у цей складний для країни час, за чуйність і незламну віру у свій народ, за те що присвячують свій час та енергію справі захисту Батьківщини, благородним намірам порятунку наших захисників та інших потребуючих.
До вітального слова також долучилися: голова районної ради Юрій Павленко, військовий комісар Новомиколаївського РВК Володимир Конопленко та голова волонтерської організації «Хто, як не ми» Олександр Моргунов побажавши мирного неба над головою, незламної сили волі та віри у власні сили.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих наших земляків: Івана Клевчука, Олександра Шевченка, Костянтина Закревського, В’ячеслава Комара, Андрія Сметаніна та поклали квіти до Пам’ятного знаку загиблим воїнам.
Після урочистої частини свої яскраві, патріотичні виступи подарували учні шкіл, вихованці дошкільних закладів та аматори району.