В районі відзначили День працівників освіти

Щорічно в першу неділю жовтня освітяни відзначають своє професійне свято – День працівника освіти. Напередодні в кожному куточку країни проходять урочисті святкування з цієї нагоди. Не став винятком і Новомиколаївський район. Сьогодні, в Опорному навчальному закладі Новомиколаївська СЗОШ № 1 на свято зібрались працівники освіти району та представники районних установ та організацій. Привітати освітян з їхнім професійним святом завітав голова райдержадміністрації Володимир Грянистий, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Суббота та голова районної ради Юрій Павленко.

Звертаючись до присутніх голова райдержадміністрації зазначив: «Щорічно ми відзначаємо свято тих, кому особливо вдячні за мудрість, душевну теплоту і щедрість. Саме ви, педагоги, учителі, вихователі, наставники, терпляче й уміло відкриваєте юним світ знань, навчаєте жити за принципом добра і совісті, допомагаєте знайти своє місце в житті. Сьогодні в районі функціонує 9 закладів загальної середньої освіти, 3 дошкільні навчальні заклади, 5 дошкільних різновікових груп при навчально-виховних комплексах, 3 дошкільні підготовчі групи при закладах загальної середньої освіти, 3 заклади позашкільної освіти  та міжшкільний навчально-виробничий комбінат  у якій дітей навчають 230 педагогічних працівників. Шановні педагоги, дякую вам за вашу натхненну, самовіддану й невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, адже саме ви знаходите в тих маленьких дітках, які вперше переступають поріг вашої школи, майбутніх академіків, гарних музикантів, різних митців, науковців»
У рамках святкування посадовці виконали приємні місії – за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята Дня працівників освіти від райдержадміністрації та районної ради кращих педагогів району було нагороджено грамотами. Учителів району також привітала начальник відділу освіти, молоді і спорту Марина Хробостова побажавши душевного тепла, міцного здоров’я та натхнення. Для присутніх в залі прозвучав концерт, підготовлений аматорами художньої самодіяльності.