Управління захисту населення інформує

У зв’язку з чисельними зверненнями жителів нашого району щодо організації роботи з виплати частини невикористаних сум субсидій Управління соціального захисту населення Новомиколаївської державної адміністрації (далі - Управління) інформує наступне. Пунктом 15 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово - комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р., зі змінами та доповненнями, передбачено, що частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта». Зазначена виплата відбувається на підставі списків, які подали підприємства - виробники послуг газо-, електропостачання в паперовому вигляді до Управління. Перерахування частина невикористаної субсидії на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» буде здійснюватися Управлінням на підставі особистої заяви одержувача. Тому повторно нагадуємо одержувачам, які ще не подали заяву до Управління, поквапитися та надати зазначену вище заяву до 1 вересня 2017 року. Заява, надана після 1 вересня 2017 року, не буде братися до уваги. Вартість в еквіваленті не повинна перевищувати ( станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт*г електричної енергії ( в разі використання природного газу / електричної енергії для індивідуального опалення). Тарифи на електричну енергію, затвердженні постановою НКРЕКП від 26.02.2015 №220, вартість 1 кВт*г електричної енергії на 1 травня 2017 року становить 90 копійок. Таким чином, еквівалент вартості 150 кВт*г електричної енергії складає 135 гривень. Що стосується механізму фінансування виплати частини невикористаних сум субсидій.

З метою забезпечення безперебійного фінансування відповідних виплат найближчим часом планується змінити джерело їх фінансування.

На сьогодні Урядом напрацьовуються зміни до Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік» в частині визначення окремої бюджетної програми для виплати частини невикористаних сум субсидій, головним розпорядником якої буде Міністерство соціальної політики України.

Крім цього буде затверджено окремий порядок фінансування відповідних видатків.

 

Теґи: