Триває підготовка до урочистого відзначення Дня Державного Прапора та 27-ї річниці Дня незалежності України

Основні етапи підготовки до найголовнішого свята держави обговорили члени організаційного комітету, засідання якого відбулося  3 серпня  під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Грянистого за участі керівників структурних підрозділів, закладів освіти та культури, військовослужбовців, учасників АТО.

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його святкування в нашому районі пройшло гідно і організовано — підготовку до цього дня розпочато заздалегідь. В ході наради, були враховані пропозиції членів оргкомітету щодо заходів із відзначення 27-ої річниці Незалежності України. Зокрема, запропоновано організувати урочисту церемонію підняття Державного Прапора України, автопробіг, молодіжні квести, святковий концерт, спортивні та розважальні заходи, ігри та конкурси для дітей, виставки, майстер-класи.

Також, головою райдержадміністрації, було акцентовано увагу на приведення до належного санітарного стану населених пунктів району, пам’ятників, скверів, парків, майданів, їх святкове оформлення з максимальним використанням державних прапорів та кольорів. А під час проведення масових заходів забезпечення належного громадського порядку та медичного обслуговування учасників заходів.        

За підсумками засідання оргкомітету, визначено та надано відповідні доручення відповідальним виконавцям щодо організації відзначення державних урочистостей, про хід виконання яких буде заслухано на наступному засіданні.