Свято спорту

9 вересня в селищі Новомиколаївка на стадіоні ім.Андрєєва відбулося спортивне свято, в якому взяли участь вихованці спортивних секцій та їх тренери, меценати і благодійники, вчителі фізичної культури, мешканці селища та району. Усі вони зібралися, щоб вшанувати активістів спорту і підтримати здоровий спосіб життя.


Привітали учасників зібрання заступники голів РДА та райради Тетяна Кононенко та Петро Дубовик та нагородили грамотами Новомиколаївської районної державної адміністрації та Новомиколаївської  районної ради, тренерів, учителів  та меценатів спорту. Також грамотами, медалями та кубками були нагороджені переможці змагань з настільного тенісу, тенісу, шахів, волейболу та футболу.
Присутніх привітали танцювальні колективи «Тандем» та «Грація».
По закінченню свята усіх частували святковим кулішем.
У рамках святкування Дня фізичної культури та спорту в Новомиколаївському районі відбулися змагання з настільного тенісу, шахів, волейболу, тенісу та футболу.
У змаганнях з настільного тенісу перемогу здобув І.Біленко, друге місце у Г.Козакова, третім став П.Нечет.
У спортивному залі КЗ “ДЮК ФП” відбувся товариський турнір з  з тенісу за участі команд з м.Оріхів та місцевих тенісістів. Серед жінок перемогли новомиколаївці, серед чоловіків — оріхівці.  10 вересня змагалися початківці цього виду спорту, переміг А.Здоренко.
У змаганнях з шахів переможці визначилися наступним чином: I місце —Заболотній А.С., II місце - Кошевой В.В., III місце - Бабарь І.О.
У змаганнях з волейболу I місце здобула команда “Молокозавод”, II — «Софіївка», III — вихованці ДЮСШ.
У футбольному турнірі змагалися команди “Дельта” та команда “Ветеранів”, гра була напружена та цікава і закінчилася нічиєю - 6:6.
Головним девізом свята стали слова – «Не будь байдужим - підтримай здоровий спосіб життя», адже здорова людина живе повноцінним життям і приносить велику користь суспільству, бо здорова людина – здорова нація.

 

Відділ освіти, молоді та спорту РДА

   

 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545