Шановні військовослужбовці!

День Збройних Сил України — це свято на честь тих, хто захищав та нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, які бережуть спокій та мир у наших оселях, цих турботливих лицарів, завжди готових підставити сильне плече чарівній половині людства. Ви — справжні чоловіки і ми пишаємося, що в українській армії є такі люди як ви.

Сьогодні День Збройних Сил України ми зустрічаємо в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни. Саме у цей складний час для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Разом з вами за цей короткий період ми змогли збудувати нову Українську армію. Національну. Патріотичну. Відважну.
Ми віримо, що українські Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України.
Шановні наші захисники! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України! Бажаємо всім Вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд з Вами!

З повагою
голова РДА Володимир Грянистий