Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

На вас випадає найбільше навантаження, тягар та біль людських проблем. Ви найближче до простого люду, і саме ви, не маючи достатньої фінансової підтримки на реалізацію ваших повноважень намагаєтесь вирішувати найболючіші питання людей – членів наших громад.

Нині, незважаючи на труднощі, економічні, соціальні та політичні проблеми, місцеве самоврядування має всі шанси для його розвитку, збагачення і утвердження.

Від щирого серця вітаю зі святом всіх, хто причетний до місцевого самоврядування: депутатів районної ради, сільських та селищних голів, секретарів, службовців місцевих рад, працівників виконавчого апарату районної ради, членів виконавчих комітетів, ветеранів місцевого самоврядування та жителів всіх територіальних громад Новомиколаївського району. Впевнений в тому, що подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, суттєвим стимулом для економічного зростання, досягненням нових здобутків на ниві зміцнення Української державності.

Бажаю всім міцного здоров'я та терпіння, щастя та добра, витримки і стійкості, благополуччя і достатку, і лише позитивної енергетики.

 З повагою,

 голова райдержадміністрації Володимир Грянистий