Привітали журналістів району з їх професійним святом!

Щорічно, 6 червня, працівники засобів масової інформації відзначають своє професійне свято — День журналіста. З цієї нагоди в.о. голови райдержадміністрації Володимир Іванович Грянистий та начальник управління агропромислового розвиту райдержадміністрації Сергій Сергійович Губатенко привітали колектив районної газети «Наше життя» та колектив газети «Вісті нашого району».

«Вашими очима жителі району дивляться на події, які відбуваються в світі. Журналіст – це професія професій, це кропітка праця, яка потребує постійного самовдосконалення, це вміння бути відвертим із самим собою. Сучасне суспільство вимагає від журналістів не лише хисту та професійних навичок, але й неабиякого рівня суспільної свідомості та патріотизму»  - зазначив у своєму виступі Володимир Іванович.
Від імені Новомиколаївської районної державної адміністрації колективу редакції районної газети «Наше життя» та колективу газети «Вісті нашого району» вручено квіти та подяки за багаторічну плідну працю та високий професіоналізм, вагомі досягнення в професійній діяльності, активну роботу та з нагоди Дня журналіста України.