ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Сьогодні, 9 листопада 2018 року з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в районному будинку культури та дозвілля відбулися урочисті заходи.
Привітати з професійним святом працівників культури завітали заступник голови райдержадміністрації Тетяна Суббота та голова районної ради Юрій Павленко. Звертаючись до присутніх з вітальним словом Тетяна Григорівна зазначила, що культура, духовність, мистецтво відіграють важливу роль в житті нашого району та країни в цілому. Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність та робить нас неповторними, несхожими на інших.

Начальник відділу культури і туризму РДА Юлія Сорока також приєдналася до привітань та відзначила колег подяками, подякувавши за невтомну працю, за творчість та ентузіазм, за мудрість та натхнення у такій важливій для суспільства справі, як культурне навчання та виховання.
За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури, досягнення високої майстерності в професійній діяльності та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та  майстрів народного мистецтва  грамотами  райдержадміністрації та районної ради були нагороджені найкращі працівники культури  району.