Проведено черговий профілактичний рейд

З метою формування свідомого ставлення населення до свого здоров’я Новомиколаївський районний  центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді 05-06 листопада  2018  року здійснив профілактичний рейд серед сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та які перебувають на соціальному супроводі центру на тему «Шкідливий вплив  вживання алкоголю, наркотиків, тютюну».

Рейд був здійснений на територіях сільських та селищних рад: Терсянської, Тернуватської, Новомиколаївської, Сторчівської, Трудової, Підгірнянської та Зеленівської. 
        Під час рейду було обстежено умови проживання  11 родин в яких виховується 22 дитини.  Фахівці Центру розповіли про проблеми вживання алкоголю, тютюну і наркотиків, про наслідки шкідливих звичок, а також надали рекомендації: як зберегти та зміцнити здоров’я.
      Центр і в подальшому буде проводити активну роботу серед мешканців району, акцентуючи увагу на профілактиці запобігання вживання алкоголю, наркотиків, тютюну. За результатами рейдів складені акти, роздано 16-буклетів та 34-листівки.