Профілактичний рейд сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах щодо підготовки до осінньо-зимового періоду

З метою забезпечення своєчасного виявлення та контролю сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та підготовки їх до осінньо-зимового періоду фахівці Новомиколаївського РЦСССДМ 03-09  вересня 2019 року здійснювали соціальне інспектування територій Сторчівської, Веселогаївської, Підгірненської, Любицької, Різдвянської, Самійлівської, Трудівської, Софіївської сільських рад та Новомиколаївської селищної ради.

Під час рейду обстежено умови проживання  31 родини, в яких виховується 68 дітей. Фахівцями обстежено житлово-побутові умови проживання дітей, проведено профілактичні бесіди щодо необхідності забезпечення належного догляду за дітьми та попереджено про відповідальність за неналежне виконання їх батьківських обов’язків.
           Особлива увага була звернута на підготовку родин до осінньо-зимового періоду (придбання дров та вугілля, утеплення будинку та забезпечення теплим одягом).
        За результатами обстежень сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах складено акти, роздано 31-буклет та 31-листівка.