Продовжуються громадські обговорення

В рамках підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Новомиколаївського району протягом тижня проведено ряд зустрічей з трудовими колективами.


Так, 13 лютого відбулися збори трудових колективів управління соціального захисту населення райдержадміністрації, комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» та Новомиколаївського відділення Вільнянської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області,  на які було запрошено в.о.голови райдержадміністрації Володимира Грянистого. Серед присутніх працівників і депутати Новомиколавської селищної ради Тетяна Лишенко та Олена Люта.
В ході зустрічі обговорено питання об’єднання територіальних громад району відповідно до перспективного плану розвитку території у форматі «один район – одна громада» з центром в селищі Новомиколаївка. У підсумку, трудові колективи одноголосно підтримали пропозицію щодо об’єднання та прийняли рішення про направлення звернень до Новомиколаївської селищної ради з вимогою врахувати думку мешканців селища та підтримати ініціативу Барвінівської сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад району в Новомиколаївську територіальну громаду з центром у селищі Новомиколаївка, відповідно до перспективного плану формування територій Запорізької області.
  14 лютого відбулися збори трудового колективу Новомиколаївського районного центру зайнятості, де також була присутня Наталія Кацюба, депутат Новомиколаївської селищної ради. Наталія Іванівна активно виступила у підтримку об’єднання територіальних громад району у єдину спроможну ОТГ. У підсумку  - ще одне звернення до Новомиколаївської селищної ради.