Про внесення змін до Порядку розгляду письмових звернень громадян у Новомиколаївській районній державній адміністрації Запорізької області

 

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ

НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ

ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Про внесення змін до Порядку розгляду письмових звернень громадян у Новомиколаївській районній державній адміністрації Запорізької області

 

 

Керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про звернення громадян», на виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 14.09.2015 № 327 «Про внесення змін до Порядку розгляду письмових звернень громадян у Запорізькій обласній державній адміністрації Запорізької області», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 18 вересня 2015 р. за № 27/1691, з метою забезпечення механізму подання письмових звернень громадян до Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області в електронній формі:

 

1. Внести до Порядку розгляду письмових звернень громадян у Новомиколаївській районній державній адміністрації Запорізької області (далі – Порядок), затвердженого розпорядженням голови Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області від 30 вересня 2011 року «Про затвердження Порядку розгляду письмових звернень громадян у Новомиколаївській районній державній адміністрації Запорізької області», зареєстрованого в Новомиколаївському районному управлінні юстиції Запорізької області 13 жовтня 2011 року за № 2/132, такі зміни:

1) пункт 1 Порядку доповнити новим абзацом такого змісту:

«Письмові звернення в електронній формі направляються на спеціально визначену адресу електронної пошти Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області для відправлення письмових звернень громадян у електронній формі: zvernennya.nmrda@ukr.net або через відповідну форму «Звернутися до Новомиколаївської районної державної адміністрації» на офіційному веб-сайті Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області у розділі «Звернення громадян»»;

2) пункт 2 Порядку доповнити новим абзацом такого змісту:

«Письмові звернення, що надійшли в електронній формі, роздруковуються та реєструються як письмові звернення»;

3) пункт 9 Порядку викласти в новій редакції:

«10. Голова Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області, перший заступник, заступник голови, керівник апарату, начальник загального відділу апарату Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області розглядають та підписують проект резолюції щодо розгляду звернення безпосереднім виконавцем протягом трьох календарних днів з дня отримання звернення на розгляд. Після розгляду відповідним керівником звернення протягом робочого дня передаються їх помічниками до загального відділу апарату Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.

Керівник структурного підрозділу Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області, який за резолюцією визначено безпосереднім виконавцем за зверненням, протягом двох днів, з дня отримання звернення на виконання, може, у разі потреби, звернутися до відповідного керівника, що підписав резолюцію щодо її зміни або доповнення.»;

5) пункт 19 Порядку доповнити абзацами другим та третім:

«За бажанням заявника письмова відповідь направляється в електронній формі на адресу електронної пошти заявника. Для відправлення в електронній формі письмова відповідь має бути відсканованою на офіційному бланку із зазначенням вихідного реєстраційного номера та за підписом відповідної посадової особи.

Відповідь на письмове звернення, яке подане в електронній формі, надається з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

 

2. Сільським, селищним головам на території району рекомендувати розглянути питання про внесення змін до порядків розгляду письмових звернень громадян.

 

3. Відділу організаційної роботи апарату Новомиколаївської районної державної адміністраціїЗапорізької області до 29 жовтня 2015 року забезпечити запуск та постійне функціонування спеціальної форми «Звернутися до Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області» на офіційному веб-сайті Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області у розділі «Звернення громадян»» для відправлення письмових звернень громадян в електронній формі.

 

4. Загальному відділу апарату Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області до 30 жовтня 2015 року проінформувати голову Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області про результати виконання цього розпорядження.

 

5. Це розпорядження набирає чинності з 28 жовтня 2015 року але не раніше дня його оприлюднення.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.

 

 

Заступник голови

Новомиколаївської районної

державної адміністрації                                                                   В.В. Чмельова

 

 

 

теги: