Послуги зв’язку

Послуги зв'язку в районі надають два підприємства: Цех електрозв'язку №11 смт. Новомиколаївка підприємства електрозв'язку ВАТ «Укртелеком» та цех обслуговування споживачів №2 Оріхівського ЦПЗ №5 ЗД УДППЗ «Укрпошта». Цех електрозв'язку №11 підприємства електрозв'язку ВАТ „Укртелеком” обслуговує Новомиколаївський район має в своїй структурі 15  телефонних станцій. Окрім того, забезпечує населення видами послуг: передача телеграм; абонентське телеграфування; телекс; електронна пошта Інтернет. Засобами об'єднаної мережі абонентського телеграфування та Телекс (АТ/Телекс) абонентам надається можливість ведення прямих переговорів і передавання інформації між абонентами, які підключені до мережі АТ/Телекс цілодобово; ведення прямих переговорів з пунктів колективного користування; обміну телеграмами з місцевим телеграфом.

Послуги поштового зв'язку

         Цех обслуговування споживачів №2 Оріхівського ЦПЗ №5 ЗД УДППЗ «Укрпошта» надає наступні види послуг населенню:приймання та доставка посилок по Україні та за її межі; приймання простої, рекомендованої та цінної письмової кореспонденції; приймання грошових переказів, в тому числі електронних та міжнародних; пересилка відправлень “Експрес-поштою” та кур'єрською поштою; надання послуг “Фото-поштою”, “Ліки-поштою”, “Книга-поштою”; приймання, передплата на періодичні видання України та СНД; приймання платежів за комунальні послуги; доставка рекламної продукції підприємствам та установам; реалізація маркованої та не маркованої продукції поштових відправлень, карток, філателістичної продукції; реалізація карток мобільного зв'язку;продаж залізничних та авіаквитків; реалізація товарів народного споживання та інше.

Вже два роки як в селищі Новомиколаївка працює відділення “Нової пошти”. Жителі Новомиколаївського району мають можливість відправляти та отримувати поштові відправлення різної вагової категорії.