Перелік закладів культури

Перелік закладів культури

з/п

Назва закладу

Поштова адреса

Телефон

П.І.Б. керівника

Розпорядок роботи

1

Районний будинок культури

смт. Новомиколаївка

вул.Українська,25

 

9-12-43

Анасійчук Олена Іванівна

8.00 до 17.00

перерва 12.00-13.00

Вихідний

Субота, неділя

2

Районний краєзнавчий музей

смт. Новомиколаївка

вул.Соборності

9-14-82

Шеховцова Тетяна Миколаївна

 

8.00 до 17.00

перерва 12.00-13.00

Вихідний

субота, неділя

3

Новомиколаївська дитяча музична школа

смт. Новомиколаївка

вул. Українська

 

9-11-23

Гнібіденко Наталя Григорівна

9.00-18.00

Вихідний

неділя

 

4

Барвінівський сільський будинок

культури

с.Барвінівка

 

Вечорок Надія Борисівна

10.00-12.00

20.00-23.00

вихідний

неділя,понеділок

5

Зеленівський сільський будинок культури

с.Зелене

9-67-30

Маляренко Лариса Анатоліївна 

 

 

10.00-12.00

20.00-23.00

вихідний

неділя, понеділок

6

Любицький сільський будинок культури

с.Любицьке

-

Шумаков Валерій

Євгенійович

 

10.00-12.00

20.00-22.00

вихідний

понеділок

7

Новоіванківський сільський будинок культури

с.Новоіванківка

9-55-11

 

10.00-12.00

20.00-22.00

вихідний

понеділок

8

Підгірненський сільський будинок культури

с.Підгірне

-

Краснова Наталя Миколаївна 

08.00-12.00

21.00-23.00

вихідний

понеділок

9

Різдвянський сільський будинок культури

с.Різдвянка

9-57-23

Рибалкіна Валентина Сергіївна

10.00-12.00

21.00-23.00

вихідний

понеділок

10

Софіївський сільський будинок культури

с.Софіївка

-

Крутень Юлія Олексіївна 

10.00-13.00

18.00-23.00

вихідний

понеділок

11

Сторчівський сільський будинок культури

с.Сторчове

95-380

 

Корявець Іван Олексійович

10.00-12.00

20.00-22.00

вихідний

понеділок

12

Самійлівський сільський будинок культури

С.Самійлівка

9-71-31

Ширіпа Любов Петрівна

08.00-12.00

18.00-22.00

вихідний

понеділок

13

Терсянський сільський будинок культури

с.Терсянка

-

Котляр Світлана Василівна

10.00-13.00

18.00-23.00

вихідний

понеділок

14

Заливнянський сільський клуб

с.Заливне

-

Ожигихіна Алла Пилипівна

10.00-13.00

18.00-23.00

вихідний

понеділок

15

Веселогаївський сільський клуб

с.Веселий Гай

-

Темченко Світлана Володимирівна

08.00-16.00(пн-чт)

08.00-15.00

з 20.00-23.00 п’ятниця

вихідний

понеділок

16

Трудівський сільський клуб

с.Трудове

-

 

Харакоз Світлана Георгіївна

 

10.00-13.00

18.00-23.00

вихідний

понеділок

17

Тернуватський будинок культури

с.Тернувате вул.Центральна,18

94 -525

 

Шевченко Лідія Олександрівна

10.00-12.00

20.00-22.00

вихідний

понеділок

 Бібліотеки

1

Новомиколаївська районна бібліотека

смт.Новомиколаївка вул.Українська,26

9-11-59

9-31-59

Єна Тетяна Анатоліївна 

8.00-17.00

без перерви

неділя

2

Новомиколаївська районна дитяча бібліотека

смт.Новомиколаївка вул.Соборності,83

9-14-56

Нечитайло Ольга Олександрівна

8.00-17.00

без перерви

неділя

3

Барвінівська сільська бібліотека

с.Барвінівка

 

Данильченко Світлана Миколаївна

8.00-17.00

без перерви

неділя

4

Веселогаївська сільська бібліотека

с.Веселий Гай

 

Дорогокупля Світлана Дмитрівна 

8.00-17.00

без перерви

неділя

5

Заливнянська сільська бібліотека

с.Заливне

 

Литвин Тетяна Іванівна

8.00-17.00

без перерви

неділя

6

Зеленівська сільська бібліотека

с.Зелене

 

Миленко Наталія Петрівна

8.00-17.00

без перерви

неділя

7

Новоіванківська сільська бібліотека

с.Новоіванківка

 

Іващенко Людмила Олександрівна 

8.00-17.00

без перерви

неділя

8

Підгірненська сільська бібліотека

с.Підгірне

 

Краснова Наталя Миколаївна

8.00-17.00

без перерви

неділя

9

Різдвянська сільська бібліотека

с.Різдвянка

9-57-10

Книш Анастасія Петрівна

8.00-17.00

без перерви

неділя

10

Самійлівська сільська бібліотека

с.Самійлівка

9-71-57

Францішко Любов Григорівна

8.00-17.00

без перерви

неділя

11

Софіївська сільська бібліотека

с.Софіївка

 

Муравйова Наталя Миколаївна 

8.00-17.00

без перерви

неділя

12

Сторчівська сільська бібліотека

с.Сторчове

 

Галенко Ольга Василівна

8.00-17.00

без перерви

неділя

13

Терсянська сільська бібліотека

с.Терсянка

 

Закревська Валентина Григорівна

8.00-17.00

без перерви

неділя

14

Трудівська сільська бібліотека

с.Трудове

9-81-24

Ковальчук Ольга Володимирівна

8.00-17.00

без перерви

неділя

15

Тернуватська селищна бібліотека

с.Тернувате

 

Семенюта Наталя Іванівна

8.00-17.00

без перерви

неділя



 

Для дзвінків на урядову "гарячу лінію" запроваджено короткий номер 1545