Операція «СТОП незаконній торгівлі»

За ініціативи Запорізької обласної державної адміністрації створено обласну мобільну робочу групу з ліквідації незаконної торгівлі та проведено операцію «СТОП незаконній торгівлі».


У рамках операції до робочої групи долучено представників владних повноважень та громадськості, які працювали над вирішенням нагальних питань, розробкою заходів упередження та боротьби з незаконною торгівлею, створенням ефективної системи контролю та механізмів взаємодії/співробітництва всіх контролюючих органів у боротьбі з незаконною торгівлею.
За підсумками проведених рейдів та засідань членами робочої групи опрацьовано найбільш ефективні механізми з ліквідації незаконної торгівлі, зокрема, систематичність рейдів, взаємодія всіх контролюючих органів, конфіскація продукції, тощо. Члени робочої групи дійшли висновків, що проблема незаконної торгівлі повинна вирішуватися так само комплексно і на інших територіях, зокрема і в Новомиколаївському районі, тому операція «СТОП незаконній торгівлі» потребує подальшої імплементації результатів на всій території Запорізької області.
Враховуючи напрацювання робочої групи, Департаментом економічного розвитку і торгівлі Запорізької обласної державної адміністрації розроблено, з урахуванням всіх зацікавлених осіб, блок-схему рекомендованого алгоритму боротьби з незаконною господарською діяльністю, що додається. 

Блок-схема


Відділ економічного розвитку,
торгівлі та житлово – комунального
господарства райдержадміністрації