ОБ’ЄКТИ БУДІВНИЦТВА ТЕ РЕМОНТУ ПІД ПИЛЬНИМ КОНТРОЛЕМ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

05 червня перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Губатенко з робочою поїздкою відвідав Тернуватську селищну раду, в ході якої ознайомився зі станом будівництва нової лікарської амбулаторії.
Нагадаємо, що нині в Запорізькій області затверджено та розпочато будівництво 17 об’єктів охорони здоров’я у сільській місцевості. Загальна вартість будівництва склала 152,9 мільйона гривень.


Також для нового закладу первинної медичної допомоги заплановано отримання повного комплекту сучасного медичного обладнання, передбаченого законодавством.
Важливість будівництва нової амбулаторії важко переоцінити, адже це не тільки розширить інфраструктуру закладів первинної мережі в районі. Зведення нового об’єкту покращать надання медичних послуг в плані осучаснення та слідування європейським стандартам. 

Також Сергій Сергійович ознайомився з ходом ремонтних робіт дороги Н-15 до смт.Тернувате, на відрізку між селами Зелене та Нове Поле.
Ремонтні роботи здійснює ДІП «Дніпродор», яке виграло тендер на ремонт доріг місцевого значення Запорізької області, оголошений обласною державною адміністрацією.
Ремонтні роботи у самому розпалі, завдяки чому будуть відремонтовані найбільш аварійні ділянки дороги.