НОВОМИКОЛАЇВЦІ ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ ТА ГЕРОЇВ АТО

 21 листопада в районному центрі культури та дозвілля відбувся урочистий захід, присвячений Дню Гідності та Свободи.

До присутніх у залі звернулася перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Елла Слепян, яка цього дня перебувала у Новомиколаївському районі з робочим візитом.

- Вже п’ятий рік у нашій країні відзначається це свято, радісне і сумне водночас, адже саме з цим днем в українців пов’язано дві події в історії - початок Євромайдану і початок Помаранчевої революції. Важливо, що українці й надалі продовжують боротьбу за свою незалежність. Вважаю за потрібне проводити більше заходів, завдяки яким  у молодого покоління було б сформовано почуття поваги та небайдужості до тих, хто поклав своє життя за наш мир, - зазначила Елла Слепян.

До виступу долучився й голова райдержадміністрації Володимир Грянистий, закликавши учасників заходу вшанувати пам’ять патріотів, які загинули за відстоювання Україною своєї незалежності – героїв Майдану та героїв АТО.

А далі зі сцени прозвучали чуттєві пісні у виконанні Людмили Надюк та проникливі вірші від учасників художньої самодіяльності Терсянського сільського будинку культури.

Наостанок присутні поклали квіти до пам'ятного знака загиблим героям Небесної Сотні та загиблим учасникам антитерористичної операції та продовжили започатковану традицію пов’язання жовто-блакитних стрічок на символічне дерево бажань з побажаннями миру та злагоди нашій країні.

Сьогодні життя країни поступово змінюється, постає нова держава… У кожного з нас є можливість зробити свій внесок у її розвиток. Якщо будемо жити в злагоді, будемо поважати, розуміти один одного, якщо у кожного в серці буде гордість і любов до своєї землі – наша Україна обов’язково розквітне!