Надання населенню субсидій

Загальні відомості по Управлінню станом на 01.08.2019  

До відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населенню управління соціального захисту населення райдержадміністрації звернулося:

249  осіб    з заявами на виплату готівки для придбання твердого палива, 241 особі профінансовано і виплачено готівкою 439,5 тис. грн.;

        189 осіб  з заявами на придбання скрапленого газу, 181 особі профінансовано і виплачено 28.5 тис. грн.

До відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації за призначенням субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу, відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг з початку поточного року звернулося 2678 сімей.

2125   сім’ям   призначена  житлова  субсидія.

Обсяг нарахованих субсидій  7872,2 тис. грн.

За державною соціальною допомогою малозабезпеченим сім’ям звернулося  214  сімей.  Виплачено допомоги на суму 5364,9 тис. грн.

За перше півріччя 2019 року було проведено 15 засідань комісії з питань надання населенню пільг, призначення субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.   На розгляд вище зазначеної комісії було винесено 433 справи.

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей  та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних  сім’ях з  01.04.2019 запроваджено додатковий вид державної допомоги на дітей, які  виховуються у багатодітних сім’ях. За призначенням вище зазначеної допомоги до Управління звернулося 79 сімей.   

За призначенням державної допомоги сім’ям з дітьми звернулося 1522 сім’ї . Виплачено допомогу на суму 6510,0 тис. грн.        

Забезпечено ведення банку даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. По району налічується  5 прийомних сімей  і 1 будинок сімейного типу, в яких виховується  15 дітей  позбавлених батьківського піклування.  Грошову допомогу отримали на суму 592,1 тис. грн.

 До відділу соціального забезпечення інвалідів, людей похилого віку, сім’ї та дітей управління соціального захисту населення райдержадміністрації звернулося  125 осіб  з  інвалідністю.

 Було видано  111 направлень на  111  технічний засіб реабілітації та протезно - ортопедичних виробів, 12 осіб  забезпечено технічними засобами пересування та реабілітації.

10 осіб з інвалідністю першої групи звернулося до Управління за наданням одноразової адресної грошової допомоги, які знаходяться на програмному

гемодіалізі. Виплачено допомогу на суму 7,5  тис. грн.  

3  особи з  інвалідністю звернулися до Управління за наданням

одноразової матеріальної допомоги.

Оздоровлено осіб з  інвалідністю – 7,  учасників бойових дій – 2.

         До Централізованого банку даних осіб з  інвалідності введено 70 осіб.

         9 особам з інвалідністю виплачено компенсацію за невикористану санаторну курортну путівку.