Надання населенню субсидій

Загальні відомості по Управлінню станом на 01.03.2019 

До відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населенню управління соціального захисту населення райдержадміністрації звернулося (всього):

 92   - особи    з заявами на виплату готівки для придбання твердого палива, нарахована  пільга  92 особам  на суму 157,5 тис. грн.;

 88 осіб  з заявами на придбання скрапленого газу, нарахована пільга 88 особам  на суму 14,9  тис. грн.

         До відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації за призначенням субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу, відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг з початку поточного року звернулося 558 сімей. Всього 1419 сімей яким призначена житлова субсидія. Обсяг нарахованих субсидій  3389,8 тис. грн.

За державною соціальною допомогою малозабезпеченим сім’ям звернулося 486 сімей.  Виплачено допомогу на суму  1601,3 тис. грн.

За призначенням державної допомоги сім’ям з дітьми звернулося 1025 осіб. Виплачено допомогу на суму 1883,7 тис. грн.        

Забезпечено ведення банку даних дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. По району налічується  5 прийомних сімей  і 1 будинок сімейного типу, в яких виховується  15 дітей  позбавлених батьківського піклування. Грошову допомогу отримали на суму 168,2 тис. грн.

         До відділу соціального забезпечення інвалідів, людей похилого віку, сім’ї та дітей управління соціального захисту населення райдержадміністрації звернулося  49 осіб  з  інвалідністю.

Було видано  34 направлень на  34  технічний засіб реабілітації та протезно - ортопедичних виробів,  2 особи  забезпечено технічними засобами пересування та реабілітації.

10 осіб з інвалідністю першої групи звернулося до Управління за наданням одноразової адресної грошової допомоги, які знаходяться на програмному гемодіалізі.

2  особи з  інвалідністю звернулися до Управління за наданням

одноразової матеріальної допомоги.

Оздоровлено осіб з  інвалідністю –0,  учасників бойових дій –0.

 До Централізованого банку даних осіб з  інвалідності введено  23 особи.