Надання гуманітарної допомоги сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах до Дня захисту дітей

Забезпечення громадян вразливих категорій гуманітарною допомогою – є одним з напрямків співпраці Новомиколаївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районної громадської організації Товариства Червоного Хреста України.


Так, завдяки співробітництву з громадською організацією та небайдужими мешканцями громади, вдалося створити «банк» гуманітарних речей.
Одним з прикладів злагодженої спільної роботи стало надання гуманітарної допомоги кризовим сім'ям з дітьми та сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Завдяки акції 28 та 29 травня 2019 року двом таким сім’ям було вручено дитячий одяг та взуття.
Це не одноразова акція, в подальшому будуть продовжуватись такі зустрічі з іншими сім'ями по мірі надходження гуманітарної допомоги.
Новомиколаївський РЦСССДМ висловлює подяку жителям району та Товариству Червоного Хреста України, котрі не залишились байдужими до проблем сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, та прийняли участь у зборі гуманітарної допомоги.

Новомиколаївський РЦСССДМ.