ІНФОРМУЄ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У НОВОМИКОЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ

08 листопада 2018 року в управлінні Державної казначейської служби України у Новомиколаївському районі Запорізької області було проведено  засідання круглого столу з розпорядниками бюджетних коштів з питань реєстрації зобов’язань та оплати платіжних доручень за капітальними видатками.

       В ході зустрічі заступник начальника управління-начальник відділу надходжень та видатків Сердюк В. ознайомила присутніх з  законодавчими документами, які регламентують відносини у сфері капітального будівництва, капітального ремонту (реконструкції). Також звернула увагу на основні аспекти оформлення розпорядниками коштів відповідних документів та перевірки цих документів на стадії реєстрації бюджетних зобов’язань, бюджетних фінансових зобов’язань та оплати платіжних доручень.
       Поряд з цим начальник управління Калініченко Н. зупинилася на питаннях по завершенню бюджетного 2018 року, з метою своєчасної оплати платіжних доручень та забезпеченню використання в повному обсязі бюджетних призначень по капітальних напрямах видатків та недопущення дебіторської заборгованості на кінець бюджетного періоду.
       Розпорядникам бюджетних коштів надані кваліфіковані відповіді на поставлені запитання.