ІНФОРМУЄ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У НОВОМИКОЛАЇВСЬКОМУ РАЙОНІ

08 серпня 2018 року в управлінні Державної казначейської служби України у Новомиколаївському районі Запорізької області було проведено робочу зустріч з новоствореним розпорядником коштів місцевого бюджету – комунальною установою «Новомиколаївський центр фінансово-господарського обслуговування закладів культури району» Новомиколаївської  районної ради Запорізької області  та його головним розпорядником коштів Відділом культури і туризму Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.

В ході зустрічі заступник начальника управління-начальник відділу надходжень та видатків Сердюк В. ознайомила присутніх з Порядком формування справ з юридичного оформлення рахунків та основними нормативними документами, які регламентують казначейське обслуговування розпорядників бюджетних коштів. На зустрічі надано роз’яснення  щодо застосування вимог наказу Міністерства фінансів України від 02.03.2012 № 309 «Про затвердження Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України».  Також наголошено розпорядникам на необхідності своєчасної та якісної підготовки документів, які надаються до Казначейства на реєстрацію та оплату.
Начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку-головний бухгалтер Конькова Ю. висвітила основні питання щодо ведення бухгалтерського обліку та складання звітності про виконання бюджетів, Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах казначейства та надала роз’яснення щодо правильності заповнення основних форм звітності. Наголосила, що бюджетна та фінансова звітність повинна бути достовірною і відповідати аналогічним даним бухгалтерського обліку та звітності органів Казначейства. Крім того було попереджено, що у разі недотримання вимог  Порядку при складанні форм фінансової та бюджетної звітності, органи Казначейства застосовуватимуть заходи впливу за порушення бюджетного законодавства, визначені Бюджетним кодексом України.
Поряд з цим начальник управління Калініченко Н. зупинилася на питанні впровадження системи дистанційного обслуговування через програмно-технічний комплекс «Клієнт казначейства-Казначейство», що дасть змогу зекономити бюджетні кошти, які спрямовуються на придбання паперу, заправку картриджів та повідомила про необхідність придбання носіїв ключової інформації для роботи в системі дистанційного обслуговування клієнтів та подання звітності в електронному вигляді із застосуванням програмного забезпечення АС «Є-Звітність».
Спеціалістами управління надано кваліфіковані відповіді на запитання присутніх.