ІНФОРМУЄ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

За результатами «Місячника зайнятості молоді»
 Протягом   «Місячника зайнятості молоді», який відбувся у вересні, заплановано та проведено безліч різноманітних заходів для безробітних з числа молоді та учнів загальноосвітніх навчальних закладів. У цей період частими гостями Новомиколаївської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості були учні, соціальні партнери, роботодавці.

Фахівці районної філії інформували про сучасні тенденції підходу до пошуку роботи, про підвищення конкурентоспроможності та найскорішій адаптації до умов праці в зв’язку з можливістю проходження професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації молоді, у тому числі шляхом стажування безпосередньо на робочому місці. Для забезпечення тимчасової зайнятості служба зайнятості пропонувала молоді взяти участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру. Роботодавців поінформовано про можливість компенсації фактичних витрат єдиного соціального внеску за працевлаштування молоді на перше робоче місце. У визначені дні та години  працював консультпункт, де можна  отримати консультацію фахівців Новомиколаївського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а такох представника бюро безоплатної правової допомоги в Новомиколаївському районі. Активно надавались індивідуальні профконсультаційні та групові інформаційні послуги щодо пошуку роботи, в т.ч. засобами Інтернет.
Протягом вересня надано 295 послуг молодим особам, 18 працевлаштовані, направлено на професійне навчання направлені - 2, на оплачувані громадські та інші роботи тимчасового характеру – 7 осіб з числа молоді.
Особливу увагу фахівці служби зайнятості приділили заходам, запланованим для учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, адже саме перед  ними незабаром постане питання вибору майбутньої професії. Крім профорієнтаційних (уроків) семінарів для учнівської молоді проведено професіографічну екскурсію в Новомиколаївський районний сектор Головного управління державних служб України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області для учнів 9-х класів Опорного навчального закладу Новомиколаївської СЗОШ №1 та інтерактивний захід для дітей 5, 6-го року життя Новомиколаївського КДНЗ №3 «Теремок».