ІНФОРМУЄ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

РЕКРУТИНГ -  НОВЕ,  ЧИ ЗАБУТЕ СТАРЕ???
Перед фахівцями районної служби зайнятості завжди актуальним є питання - яким чином найбільш ефективно задовольнити сподівання та потреби тих, хто звертається за допомогою. Для цього не можна стояти на місці, необхідно рухатися вперед, постійно впроваджувати нові форми та методи роботи. Однією з нових форм роботи служби зайнятості на сьогоднішній день є рекрутинг.

     Основна ціль рекрутинга - задоволення потреб клієнтів служби зайнятості, шукачів роботи у пошуку роботодавців за вимогою; та роботодавців у кваліфікованому персоналу, тобто виконання ролі посередника між роботодавцем і пошуковцем роботи.
Переваги для роботодавців та шукачів роботи:
1) економія часу на пошук;
2) економія матеріальних ресурсів;
3) велика база даних.

Шановні роботодавці та шукачі роботи!
Для того, щоб скористатися послугами рекрутингу не обов’язково  бути безробітним  або надавати звіти до державної служби зайнятості.
       Яскравим прикладом послуг рекрутингу останнім часом стала співпраця Новомиколаївської районної  філії  з ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат». За телефоном досягнуто домовленості про співпрацю та заповнено анкету роботодавця.  Інформація про вакансії цього ПОУ була розміщена в  районній філії, надавалася інформація також на семінарах, інших заходах, в т.ч. під час проведення  виїзних акцій. У зв’язку з дефіцитом робочих місць на ринку праці Новомиколаївського району – ця інформація зацікавила багатьох.   Бажаючим було запропоновано заповнити анкети. Наступним етапом стало відправлення замовнику резюме з біографічними та кваліфікаційними даними кандидатів. Шукачі роботи анкети яких були відібрані роботодавцем  були направлені на співбесіду. В результаті, лише за липень працевлаштовані  за методом рекрутингу 5 осіб.
Для тих, кого зацікавила форма роботи за рекрутингом запрошуємо звернутися до відділу надання соціальних послуг Новомиколаївської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості або за телефоном 93791.
У нас Ви можете заповнити анкети  для роботодавця та шукача роботи, ознайомитись  з банком вакансій, резюме та анкетами.