ІНФОРМУЄ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Як здобути освіту без навчання?
Ви вмієте добре готувати  і маєте досвід роботи  кухаря але  не маєте документу, що підтверджує ваші навики? Мрієте отримати диплом кухаря  без навчання?
Тоді ця інформація для Вас!!!
Підтвердження результатів неформального навчання

Протягом професійного життя багато людей набувають знань та навичок, які фактично перевищують рівень попередньо набутої освіти. Підтвердження результатів неформального професійного навчання для працівника – це підгрунтя для професійного вдосконалення, зростання заробітної плати та побудови подальшої кар’єри. Особливо це важливо для забезпечення зайнятості людей старшого віку, які на ринку праці є категорією, найбільш чутливою до кризових змін в економіці.
  Фінансування підтвердження кваліфікації здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця.
Для організації підтвердження результатів неформального навчання у складі державної служби зайнятості створені центри визнання результатів неформального професійного навчання.
Державна служба зайнятості (Центральний апарат) повідомляє, що 18 травня 2018 року набув чинності наказ Міністерства соціальної політики України від 03.04.2018 року №466 «Про внесення змін до Переліку суб’єктів підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями», яким визначено наступні суб’єкти підтвердження результатів неформального професійного осіб за професією «Кухар» 3-6 розрядів:
•  Держаний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості ;
•   Держаний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості ;
•   Вище професійне училище №33 м.Києва.
        Результати неформального професійного навчання підтверджуються документом встановленого зразка про присвоєння або підвищення робітничої кваліфікації.
Детальну інформацію з питань реалізації норм законодавства щодо професійного розвитку працівників та порядку підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб  за робітничою професією «Кухар» (3-4 розряду та 5-6 розряду)   можна  отримати у відділі надання соціальних послуг Новомиколаївської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості за адресою: смт Новомиколаївка, вул.Українська, 42, або за телефонами: 9-37-91, 9-37-84